Zaproszenie dla Przedsiębiorców na wydarzenie Re_enter Łódź

Plakat informacyjny - treść poniżej

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza Przedsiębiorców na wydarzenie Re_enter Łódź, które odbędzie się w dniu 28.06.2023 r. o godz. 10.45 w siedzibie ŁSSE w Łodzi przy ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona oferta dla każdej firmy planującej rozwój.

Zwolnienia podatkowe na 12 lat to szansa, której nie wolno przegapić. Warto wziąć udział w wydarzeniu i poznać szczegóły. Wszystkich chcących wziąć udział wydarzeniu zapraszamy do rejestracji.

Program spotkania:

10:45 Rejestracja

11:00 Otwarcie eventu

11:10 Zwolnienia podatkowe dla inwestycji i reinwestycji - szansa na rozwój
- Departament Pozyskiwania i Obsługi Inwestora ŁSSE

12:00 Dobre praktyki na trudny czas – energooszczędność w firmie
- Strefa Edukacji sp. z o. o.

12:20 Finanse dla firmy- nie tylko kredyt ekologiczny
- Bank Gospodarstwa Krajowego

12:40 Czy się bać podatków i ...faktur elektronicznych?
- Kancelaria Crido

13:00 Porozmawiajmy o rynku pracy - panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy i agencji Gremi Personal

13:40 Lunch/networking

Autor: Bogumiła Matusiak