Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich

Szanowni Państwo,

3-go i 4-go lipca do Pabianic zawita Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich Województwa Łódzkiego.  Kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego będzie miała formę warsztatów prowadzonych w specjalnie do tego przystosowanym pojeździe.

Pojazd wyposażony jest w urządzenia multimedialne oraz został przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

W jego wnętrzu odbywać się będą działania edukacyjne i informacyjne, a przed nim przygotowana zostanie strefa relaksu z grami dla dzieci.

Podczas warsztatów przedstawione będą szczegółowe informacje na temat konkursów ogłaszanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w perspektywie 2014-2020, ich harmonogramie oraz naborach. Szkolenia skierowane są głównie dla przedsiębiorców.

Co więcej, nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie wątpliwości oraz pytania z zakresu dotacji unijnych.

Nie przegap okazji i zapisz się na bezpłatne, godzinne szkolenie dotyczące Funduszy Europejskich!

Terminy: 3 lipca
Miejsce: VIII PIKNIK FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Godziny warsztatów: 10:30 – 11:30 i 15:30 -16:30

Terminy: 4 lipca