Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej w Pabianicach oraz Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie serdecznie zapraszają na obchody „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W ramach pabianickiego Tygodnia w Ośrodku Profilaktyki i Integracji Społecznej realizowane będą bezpłatne konsultacje specjalistów: prawników, kuratorów, pracowników socjalnych, dzielnicowego oraz psychologa.

Dyżury specjalistów:

• Poniedziałek 19.02.2018 r.:
    godz.14-16 - kurator sądowy (do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych),
    godz. 17-20 - kurator sądowy (do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich)
  • Wtorek 20.02.2018 r.:
    godz. 10-13 - pracownik socjalny Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach
  • Środa 21.02.2018 r.:
    godz. 18-20 - prawnik Punktu Konsultacyjnego ds. Przemocy w Rodzinie OPiIS w Pabianicach
  • Czwartek 22.02.2018 r.:
    godz. 15-18 - Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach
  • Piątek 23.02.2018 r.:
    godz. 10-12 - prawnik SUBVENIO Fundacji Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej,
    godz. 12-14 - psycholog Punktu Konsultacyjnego ds. Przemocy w Rodzinie OPiIS w Pabianicach

Dyżury będą odbywały się w Ośrodku Profilaktyki i Integracji Społecznej w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 31 (I piętro, pokój nr 3).

plakat informacyjny