Kampania społeczna dla rodzin #Nierozerwalni

Celem kampanii “Nierozerwalni” jest pokazanie więzi rodzinnych oraz relacji między dziećmi i rodzicami jako kluczowe dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania dzieci.

Jak mówią organizatorzy bardzo ważne jest dotarcie do rodzin w całej Polsce z przekazem edukacyjnym o budowaniu więzi w rodzinie.
- Liczymy także na to, że uda nam się stworzyć społeczność Nierozerwalnych, którzy swoim życiem będę promować wartości kochającej się rodziny oraz życie z pasją.Wizytówką naszej kampanii będzie rodzina Nierozerwalnych, którą stworzyliśmy jako atrakcyjną i komiksową grafikę. Członkowie rodziny posiadają SUPERMOC, jaką są mocne więzi rodzinne i miłość. Będą oni naszymi przewodnikami we wszystkich miesiącach kampanii oraz w zadaniach, które zaproponujemy.

Ambasadorami kampanii są osoby znane i rozpoznawalne. Między innymi: blogerzy i vlogerzy tematyki rodzinnej oraz znani rodzice: aktorzy, sportowcy, muzycy i dziennikarze.

Kampania społeczna realizowana jest w ramach Narodowego Programu Zdrowia 2016-2020. Zadanie realizujemy na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Szczegóły na stronie: http://nierozerwalni.org oraz https://www.facebook.com/rodzinanierozerwalnych/