ŻYJ pełną piersią! - projekt dla kobiet w wieku 50-69 lat

Zapraszamy do udziału w projekcie wszystkie kobiety w wieku od 50 do 69 lat wykonujące badania profilaktyczne raz na 24 miesiące lub osoby, które otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy od ostatniego badania, u których nie wykryto wcześniej zmiany podejrzanej.

Rejestracja Pacjentek odbywa się w Rejestracji Zakładu Diagnostyki Obrazowej Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi, Pawilon A, Łódź ul. Rzgowska 281/289 pod numerem telefonu: 42-271-15-80, w godzinach 8.00-14.30.

Projekt „Mammo AI” to badania, które mają na celu stworzenie zautomatyzowanego algorytmu diagnostycznego, dzięki któremu możliwe będzie zautomatyzowane wykrywanie zmian nowotworowych w badaniach mammograficznych, dodatkowo umożliwiając kategoryzowanie wyniku badania pacjentki pod kątem typu nowotworu. Badanie oparte jest o nowoczesną technologię charakteryzującą się zmniejszoną dawką promieniowania.

Projekt „Mammo AI”, nr wniosku o dofinansowanie POIR.04.01.04-00-0104/16, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

ulotka