Bezpłatne USG piersi i konsultacje lekarskie

W październiku i listopadzie w ramach akcji "Łódzkie dba o zdrowie kobiet" panie w wieku 25-40 lat mogą bezpłatnie skorzystać z:

• badań ultrasonograficznych piersi wraz z pisemną oceną wyników przeprowadzonych badań,
  • konsultacji lekarskich specjalistycznych (dla wszystkich pacjentek, które wykonały badanie ultrasonograficzne piersi), podczas których przeprowadzona będzie edukacja zdrowotna w zakresie m.in.: budowy gruczołu piersiowego, znaczenia wczesnego wykrywania raka piersi dla zdrowia kobiety, profilaktyki tej choroby, czynników ryzyka zachorowania na raka piersi, nauki samobadania piersi.

Ponadto każda pacjentka otrzyma ulotkę instruktażową dotyczącą prawidłowego samobadania piersi.

Panie chętne do wzięcia udziału w akcji mogą zgłaszać się w celu rejestracji do:

• SALVE Sp. z o. o. Sp. k., ul. Łagiewnicka 53, Łódź, tel. 42 633 56 61 lub 42 633 78 01,
  • NEOMEDICAL Mariola Pietrzyk, ul. Niezapominajki 15, Łódź, tel. 42 612 13 90 lub 42 612 13 91,
  • Centrum Medycznego Szpitala Św. Rodziny Sp. z o.o., ul. Wigury 19, Łódź, tel. 42 254 96 00 lub 42 254 96 21,
  • Akademii Zdrowia Sp. z o. o. Sp. k. Przychodni Malinowej, ul. Kilińskiego 21, tel. 42 630 27 59 lub 731 765 649,
  • PPHU TOMKAR S.C. Halina Styśko, Piotr Styśko, Zakład Leczniczy - Zespół Poradni ZDROWIE, ul. Zielona 2a, Poddębice, tel. 43 678 95 30.

[źródło: http://www.zdrowie.lodzkie.pl/aktualnosci/profilaktyka/bezplatne-usg-piersi-i-konsultacje-lekarskie]