Indywidualna terapia dla dzieci z wadą wymowy

W Poradni Logopedycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej PABIAN-MED w Pabianicach, ul. Jana Kilińskiego 10/12, prowadzona jest indywidualna terapia dla dzieci z wadą wymowy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zajęcia prowadzone są codziennie w godzinach dopołudniowych i popołudniowych przez wykwalifikowanych i doświadczonych logopedów i neurologopedów.

Przyjmowane są również osoby dorosłe ze wskazań medycznych np. po udarach.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w terapii jest skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Uczestnictwo w terapii jest całkowicie bezpłatne.

Sp ZOZ PABIAN-MED w PABIANICACH ul. Kilińskiego 10/12 PORADNIA LOGOPEDYCZNA Zapisy w rejestracji lub telefonicznie 42 212 19 50 Wymagane skierowanie do logopedy od lekarza pierwszego kontaktu

Autor: Agnieszka Naumowicz