Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

I edycja Festiwalu Smaki Pabianic

W dniach 16-19 listopada 2017 roku pabianiczanie mieli możliwość skosztowania popisowych dań serwowanych w lokalach gastronomicznych naszego miasta, które zgłosiły się do konkursu. Ceny potraw były jednakowe, ustalone na kwotę 25 zł. za serwowane danie składające się z głównego posiłku oraz deseru. Głosowanie odbyło się poprzez wypełnienie formularzy konkursowych po skosztowaniu potraw, a ocenie podlegały:

• walory smakowe
  • aranżacja talerza
  • jakość serwisu
  • atmosfera lokalu

Mapa Smaków Pabianic

Wręczenie nagród - Wiesław Bober, Szef Kuchni Restauracji Wzorcownia

Laureaci konkursu Smaki Pabianic

Zwycięzcą została Osada Rybacka Sereczyn, a wyróżnienia przypadły w udziale Restauracjom: Passado, Dom Tkacza oraz Wzorcownia by W. Bober.

Autor: Mariusz Poluchowicz