II edycja Festiwalu Smaki Pabianic

II edycja Smaków Pabianic przeszła już do historii trwała od 15 do 18 listopada 2018 roku. Wzięło w niej udział aż 2736 pabianiczan!

Najlepsza Aranżacja Talerza Restauracja Wzorcownia by Wiesław Bober

Najlepsza Obsługa Restauracja Zielona Górka

Finaliści II edycji Smaków Pabianic

Najlepsza Restauracja Hotel AVIATOR

Najlepszy Smak Restauracja Dom Tkacza

Mapa Smaków Pabianic

Uczestnicy mieli okazję skosztować potrawy proponowane przez 13 restauracji: Hotel Aviator, Bez Espresso Mam Depresso, Bistro Pestka Pabianice, Cardamon, Dom Tkacza, Fabryka Wełny Hotel&SPA, Kogel Mogel, Osada Rybacka Sereczyn, Presto Pizzeria Pabianice, Restauracja Passado, Sushi ZONE Pabianice, Trattoria Mamma Mia, Zielona Górka. Cena zestawu składającego się z przystawki oraz dania głównego wynosiła 29 zł. Głosowanie odbyło się poprzez wypełnienie formularzy konkursowych. Oceniane były:

• walory smakowe
  • aranżacja talerza
  • jakość serwisu
  • atmosfera lokalu

Najlepszą restauracją w 2018 roku został Hotel AVIATOR
W poszczególnych kategoriach zwyciężyły następujące restauracje:
Najlepsza Atmosfera - Trattoria Mamma Mia
Najlepszy Smak - Dom Tkacza
Najlepsza Obsługa - Zielona Górka
Najlepsza Aranżacja Talerza - Fabryka Wełny Hotel&SPA restauracja Wzorcownia by W. Bober

Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Wełny Hotel&SPA oraz Urząd Miejski w Pabianicach.

Autor: Katarzyna Golińska