Webinarium #prosteNGO dotyczące uproszczeń formalnych w działalności organizacji pozarządowych

Fundacja trzeci.org, Polska Fundacja im. Roberta Schumana oraz Zespół OFOP „Proste prawo dla NGO” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnym webinarium poświęconym uproszczeniom formalnym w działalności społecznej.

Na spotkaniu dowiesz się m.in.:

• jakie przepisy obowiązują organizacje pozarządowe,
  • jak wpływać na otoczenie, aby tworzyło przyjazne warunki dla działania Twojej organizacji,
  • w jakich obszarach organizacje i działacze społeczni identyfikują największe ograniczenia dla prowadzonej działalności i co zrobić, żeby je zmienić.

Został tylko termin 11 października 2022 r. (w godzinach 16:00-20:00)

Więcej informacji, oraz zapisy poprzez formularz kontaktowy.

Autor: Magdalena Gabruk