Budżet organizacji - jak tworzyć, jak prowadzić

23 listopada 2022, godz. 10:00, odbędzie się bezpłatne szkolenie online dla wszystkich organizacji pozarządowych jak zarządzać finansami organizacji.

Na szkoleniu dowiecie się:

• dlaczego warto prowadzić budżet całościowy organizacji,
  • jak go tworzyć,
  • jak go na bieżąco prowadzić,
  • co może pomóc w sprawnej pracy,
  • dowiesz się jak powinien wyglądać budżet organizacji i jak dopasować go do potrzeb twojej organizacji,
  • zrobisz pierwszy krok w kierunku tworzenia budżetu,
  • dowiesz się jak sprawnie i efektywnie prowadzić i aktualizować budżet w trakcie roku,
  • otrzymasz pomocne narzędzia.

Organizatorem wydarzenia jest: Stowarzyszenie mierz wysoko.

Termin: 23.11.2022

Godzina: 10:00-11:30

Spotkanie odbędzie się on-line na platformie zoom

Więcej informacji oraz zapisy znajdują się na stronie www.wydarzenia.ngo.pl