Zaproszenie na spotkanie informacyjne przedstawicieli organizacji pozarządowych

Prezydent Miasta Pabianic serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Pabianic na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 10 października 2023 r. (wtorek) o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej hotelu „Włókniarz”, przy ul. Jana Kilińskiego 34 w Pabianicach.

Organizatorami spotkania są Lokalny Ośrodek Partycypacji Społecznej i Forum Organizacji Pozarządowych.

W programie m.in.:

1. wybory do Pabianickiej Rady Działalności Pożytku Publicznego;

2. podsumowanie tegorocznej działalność Forum Organizacji Pozarządowych;

3. oferta wsparcia dla organizacji pozarządowych;

4. harmonogram działań organizacji pozarządowych na 2024 rok.

Szczegółowe informacje w Wydziale Spraw Społecznych i Gospodarczych pod numerem telefonu 42 22 54 632.

Autor: Krystyna Błoch