Zadanie „Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury elektroenergetycznej miasta Pabianic”

Dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych

Zadanie pn. „Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury elektroenergetycznej miasta Pabianic”

Kwota dofinansowania: 4.410.000,00 zł

Całkowita wartość zadania: 4 936 415,58 zł

Cel zadania: Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury elektroenergetycznej miasta Pabianic

Realizacja zadania 24.04.2023 – 24.05.2024

Zadanie obejmuje:

1. modernizację oświetlenia poprzez wymianę źródeł światła z tradycyjnych na LED (wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji);
  2. projekt i budowę oświetlenia ulicznego w technologii LED w nowych lokalizacjach;
  3. projekt i budowę doświetleń przejść dla pieszych w nowych lokalizacjach

W ramach ww. zadań Wykonawca wdroży również oprogramowanie internetowe do zarządzania infrastrukturą oświetleniową wraz z elektroniczną inwentaryzacją infrastruktury oświetleniowej.

plakat informacyjny treść powyżej

Autor: Marcin Chmielewski