Program „Dofinansowanie wynagrodzeń w postaci dodatku motywacyjnego oraz kosztów składek od tych wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w samorządowych instytucjach opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 na lata 2024–2027.” - edycja 2024

Flaga i godło Polski

Dofinansowano przy pomocy dotacji celowej z budżetu państwa zadania własnego
Beneficjenta polegającego na organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3,
w zakresie dotyczącym wynagrodzeń oraz kosztów składek od tych wynagrodzeń pracowników określonych w rządowym programie, ustanowionym na mocy uchwały
nr 64 Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2024 r. (M.P. poz. 506).

Wartość dofinansowania: 359 370,00 zł

Całkowita wartość: 359 370,00 zł

Data podpisania umowy: wrzesień’2024

Na mocy uchwały nr 64 Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2024 r. (M.P. poz. 506) ustanowiony został rządowy program „Dofinansowanie wynagrodzeń w postaci dodatku motywacyjnego oraz kosztów składek od tych wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w samorządowych instytucjach opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 na lata 2024–2027”, na podstawie którego uprawnieni pracownicy otrzymają dodatek motywacyjny
od 1.07.2024 r. do 31.12.2027 r.

Autor: Katarzyna Cegiełka