Przebudowa dróg gminnych na obszarze administracyjnym miasta Pabianice

Dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych

Przebudowa dróg gminnych na obszarze administracyjnym miasta Pabianice

Dofinansowanie: 5 310 281,50 PLN

Całkowita wartość inwestycji: 5 633 005,44 PLN

Zadaniem przedsięwzięcia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową nawierzchni ulic gminnych w Pabianicach:

• Część I - ul. LISIA o powierzchni jezdni ok. 800 m2
  • Część II - ul. RYCERSKA o powierzchni jezdni ok. 2 280 m2
  • Część III - ul. KSIĘŻYCOWA o powierzchni jezdni ok. 2 200 m2
  • Część IV - ul. AKACJOWA + ŁĄCZNIK Z UL. ŻYTOWICKĄ o powierzchni jezdni ok. 1 352 m2
  • Część V - ul. MAKOWA o powierzchni jezdni ok. 1 550 m2
  • Część VI - ul. GRABOWA (Jana Pawła II - PTC) o powierzchni jezdni ok. 2 498,5 m2 + otwartego kanału deszczowego
  • Część VII - ul. PIASKOWA o powierzchni jezdni ok. 1 350 m2
  • Część VIII - ul. ROBOTNICZA o powierzchni jezdni ok. 1 767,5 m2
  • Część IX - ul. POPŁAWSKA (Smugowa - Carrefour) o powierzchni jezdni ok. 1 875 m2
  • Część X:
    • ul. RÓŻANA o powierzchni jezdni i chodników ok. 638 m2