Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Siła biznesu - dotacje na start firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach zaprasza osoby po 29. roku życia zarejestrowane jako bezrobotne i jednocześnie należące do następujących grup: po 50 roku życia, kobiety, długotrwale bezrobotni, osoby o niskich kwalifikacjach oraz osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie "Siła biznesu - dotacje na start firmy".
W ramach projektu można uzyskać dotację w wysokości 23 100 zł na wydatki związane z rozpoczęciem własnego biznesu, szkolenie przygotowujące do prowadzenia własnej firmy oraz pomoc w przygotowaniu biznesplanu. Środki dotacji można przeznaczyć na m.in. na: zakup sprzętów, urządzeń, maszyn, środków transportu, wyposażenie własnego stanowiska pracy, wyposażenie lokalu, w którym prowadzona będzie firma, a także zakup towarów handlowych i materiałów do produkcji.
Aby wziąć udział w rekrutacji należy pobrać, wypełnić i złożyć formularz rekrutacyjny.
Formularze będą przyjmowane w terminie 26.09.-14.10.2016 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pabianicach, ul. Waryńskiego 11, pok. 217 (bud. B, II piętro) - tel. 42 22 54 284.

Prowadzone są również zapisy na spotkanie informacyjne - zgłoszenia pok. 217, bud. B, II piętro, tel. 42 22 54 284 lub pok. 309, bud. A, III piętro, tel. 42 22 54 207.

link do informacji na stronie http://www.puppabianice.pl/urzad_pracy/RPO_WL_Sila_biznesu_dotacje_na_start_firmy.html

informacja na FB https://www.facebook.com/events/517097098501591/

Autor: Michał Grabowski