Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Warzywnej 6 w Pabianicach

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Pabianicach informuje, iż w dniach 18.10.2016 r. - 25.10.2016 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Warzywna 6 będzie nieczynny z powodu wykonywanych prac, polegających na przebudowie nawierzchni placu.

Autor: Angelika Gortat