Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Warzywnej 6 w Pabianicach

Mając na uwadze niekorzystne warunki atmosferyczne, Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego informuje, iż prace polegające na przebudowie nawierzchni Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów przy ul. Warzywna 6 zostały przedłużone. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów będzie czynny od dnia 03.11.2016 r.

Autor: Angelika Gortat