Konkurs ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Pabianicach serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Pabianic do wzięcia udziału w konkursach ekologicznych:

1. „Zakaz spalania odpadów w piecach, czy w ogniskach”;

2. „ Logo Wydziału Ochrony Środowiska”.

Dla zwycięzców konkursu atrakcyjne nagrody.

Konkurs pn. Zakaz spalania odpadów w piecach, czy w ogniskach”

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV – V szkół podstawowych.

2. Celem konkursu jest zaprojektowanie plakatu o tematyce zniechęcającej ludzi do spalania odpadów w piecach.

3. Do prac należy dołączyć kartę uczestnictwa, trwale złączoną z pracą, którą podpisuje rodzic lub prawny opiekun.

4. Prace powinny zostać podpisane na odwrocie (imię i nazwisko, klasa oraz nazwa szkoły).

5. Dopuszczalna technika wykonania pracy: rysunek, grafika, malarstwo (farby, kredki, ołówek) – w formacie A4.

6. Prace mogą być zgłaszane przez bądź indywidualnie przez ucznia w terminie do 17 listopada 2017 r. do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Pabianach, ul. św. Jana 4.

7. Zwycięski projekt plakatu zostanie oficjalnym plakatem walki z niską emisją na terenie miasta Pabianic.

Szczegółowe zasady konkursu określa Regulamin konkursu pod hasłem „Zakaz spalania odpadów w piecach, czy w ogniskach”.

Konkurs pn. „Logo Wydziału Ochrony Środowiska”

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas VI – VII szkół podstawowych.

2. Celem konkursu jest zaprojektowanie Loga dla Wydziału Ochrony Środowiska.

5. Dopuszczalna technika wykonania pracy: farby plakatowe, akwarela, rysunek kredą, ołówkiem - w formacie koła, uwzględniając obostrzenia w Regulaminie.

6. Prace mogą być zgłaszane przez bądź indywidualnie przez ucznia do 17 listopada 2017 r. do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Pabianach, ul. św. Jana 4.

Szczegółowe zasady konkursu określa Regulamin konkursu pod hasłem „Logo Wydziału Ochrony Środowiska”.

Autor: Angelika Gortat