Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Program ograniczania niskiej emisji - II edycja

Miasto Pabianice ogłasza nabór deklaracji w ramach „Programu Ograniczania Niskiej Emisji – edycja II” na lata 2018-2019. Aby skorzystać z dofinansowania WFOŚiGW w Łodzi do wymiany węglowego źródła ciepła należy złożyć w Wydziale Ochrony Środowiska deklarację uczestnictwa do Programu.

Nabór deklaracji trwa do 08.06.2018 r. do godz. 12:00. Koszty kwalifikowane stanowić będą wydatki poniesione, po zawarciu umowy z Miastem Pabianice, na wymianę kotłów węglowych, z wyłączeniem kosztów wykonania projektów, mapy do celów projektowych, opinii kominiarskich oraz kosztów robót budowlanych.

Zmianą w stosunku do poprzedniej edycji Programu, w przypadku możliwości wykonania przyłącza, jest obligatoryjne podłączenie budynku do sieci ciepłowniczej lub gazowej.

Szczegóły Programu

Deklaracja przystąpienia do Programu