Dotacje dla osób fizycznych w 2022 r. w ramach Programów Priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi

Program dla przedsięwzięć w zakresie usuwania wyrobów zawierających azbest

NABÓR WNIOSKÓW 07.02.2022 r. – 31.03.2022 r. - lub do wyczerpania środków

Nazwa programu: Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa łódzkiego na 2022 rok.
Cel zadania: Oczyszczanie województwa łódzkiego z azbestu poprzez dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest realizowanych przez osoby fizyczne, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność rolniczą.
Pula środków do rozdysponowania: 500.000,00 zł
Forma i intensywność dofinansowania: dotacja, 90 % kosztów kwalifikowanych zadania.

Program dla przedsięwzięć w zakresie wykonanie przyłączy kanalizacyjnych przez osoby fizyczne

NABÓR WNIOSKÓW 07.02.2022 r. – 31.03.2022 r. - lub do wyczerpania środków

Nazwa programu: Dotacje dla osób fizycznych na wykonanie przyłączy kanalizacyjnych na terenie województwa łódzkiego na 2022 rok.
Cel zadania: Celem programu jest poprawa stanu wód powierzchniowych i podziemnych na terenie województwa łódzkiego poprzez dofinansowanie przedsięwzięć mających na celu wybudowanie przyłączy kanalizacyjnych.
Pula środków do rozdysponowania: 300.000,00 zł
Forma i intensywność dofinansowania: dotacja, 80 % kosztów kwalifikowanych zadania jednak nie więcej niż 4.000 zł

Więcej informacji na:

Autor: Marta Skonieczna