Pabianickie kalendarium imprez na 2016 rok

Urząd Miejski w Pabianicach tworzy kalendarium imprez odbywających się w Pabianicach w roku 2016. W związku z tym zwracamy się z prośbą do lokalnych organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów o przesłanie informacji o planowanych przez Was przedsięwzięciach zawierającej następujące informacje:

• nazwa imprezy,
  • data i godziny trwania (orientacyjnie),
  • miejsce imprezy,
  • krótki opis przedsięwzięcia,
  • zasięg (np.: dla członków i sympatyków organizacji, dla najbliższej okolicy/osiedla/dzielnicy, miejski, wojewódzki, ogólnopolski),
  • charakter imprezy (np.: edukacyjna, kulturalna, rozrywkowa, rekreacyjna, sportowa, uroczystość patriotyczna).

Dane, które od Państwa otrzymamy umieścimy w kalendarzu imprez na stronie Urzędu Miejskiego w Pabianicach oraz ngo.um.pabianice.pl.

Bardzo prosimy o przesłanie wyżej wymienionych informacji na adres: Urząd Miejski w Pabianicach, Wydział Spraw Społecznych i Gospodarczych, ul. Zamkowa 16, 95-200 Pabianice bądź na adres e-mail: ipietryszka@um.pabianice.pl do dnia 1 lutego 2016 r.

Jeżeli jednak do tego czasu nie będą Państwo w stanie ustalić szczegółów swoich działań, prosimy o bieżące przesyłanie informacji na wskazane powyżej adresy. Zależy nam, aby w Pabianicach dużo się działo, a mieszkańcy mieli szansę się o tym dowiedzieć.