Spotkanie informacyjne dot. programu "Grant na lepszy start"

Lokalny Ośrodek Partycypacji Społecznej mieszczący się w Wydziale Spraw Społecznych i Gospodarczych Urzędu Miejskiego w Pabianicach oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone programowi „Grant na lepszy start”, które odbędzie się w czwartek 18 lutego 2016 r. w godz. 16:00 – 18:30 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Pabianicach (parter), ul. Zamkowa 16, 95-200 Pabianice.

O programie opowiedzą:
Maria Magdalena Poulain – koordynator projektu,
Mariola Kolasińska – doradca na powiat pabianicki.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do LOPS osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej nie później niż do dnia 16 lutego 2016 r. do godz. 17:00.

Zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://ngo.um.pabianice.pl oraz w Lokalnym Ośrodku Partycypacji Społecznej, ul. Narutowicza 33, pok. nr 13, 95-200 Pabianice.