Pokazowo-wyczynowy przejazd rowerem ręcznym na trasie Rzym – Wiedeń – Bratysława – Łódź

Organizator Krzysztof Jarzębski

Kategoria Sportowe

Data

27 września Krzysztof Jarzębski, niepełnosprawny sportowiec podejmujący ekstremalne wyzwania wyrusza z Rzymu do Łodzi.

plakat informacyjny

Trasa przejazdu rowerem poruszanym za pomocą rąk będzie wiodła przez Austrię z wizytą w ambasadzie w Wiedniu, a następnie przez Słowację z wizytą w ambasadzie w Bratysławie.
Przyjazd na metę przewidziano 4 października, o godzinie 13, w pasażu Schillera w Łodzi.
Sportowiec reprezentujący Miasto Łódź i Łódzki Klub Sportowy przejedzie trasę w barwach narodowych.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM:
27 września, godz. 10.00 – start i rozpoczęcie przejazdu (miejsce startu: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie)
29 września – w godzinach wieczornych dojazd do Wiednia
30 września, godz. 10.00 – wyjazd z Wiednia do Bratysławy (miejsce startu: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu)
30 września – ok. godz. 14 dojazd do Bratysławy
1 października, godz. 10.00 – wyjazd z Bratysławy do Krakowa (miejsce startu: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bratysławie)
2 października – w godzinach wieczornych dojazd do Krakowa
3 października, godz. 10.00 – wyjazd z Krakowa do Rzgowa
4 października – przejazd ze Rzgowa do Łodzi
4 października, godz. 13.00 - ZAKOŃCZENIE PRZEJAZDU Łódź, pasaż Schillera

Przejazd zabezpiecza:
Tomasz Olban – prezes Klubu Kolarskiego PTC Pabianice. Członek zarządu PZKol.
Kontakt: tel. 886 646 115.
Samochód zabezpieczający: Ford Galaxy EPA 00917.
Kontakt: Krzysztof Jarzębski - zawodnik ŁKS Łódź, tel. 692 196 019