Rowerowa Gra Miejska

Organizator Urząd Miejski w Pabianicach

Kategoria Rekreacyjne

Data

Prezydent Miasta Pabianic zaprasza rodziny, grupy szkolne, indywidualnych rowerzystów do udziału w Rowerowej Grze Miejskiej, która rozegrana zostanie 16 marca br.

plakat informacyjny treść poniżej

Rejestracja uczestników odbędzie się między godz. 9.00 a 10.00 przy Muzeum Miasta Pabianic. Uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym mapkę dróg dla rowerów w Pabianicach oraz kartę gry z zaznaczonymi punktami kontrolnymi i krzyżówką. Zadanie jest proste: trzeba dojechać do siedmiu punktów kontrolnych, zebrać komplet pieczątek oraz informacje do rozwiązania krzyżówki. Trasa prowadzi po drogach dla rowerów i liczy ok. 9 km. Uczestnicy rowerowej gry miejskiej jednocześnie biorą udział w konkursie wiedzy o Pabianicach. Do wygrania m.in. m.in. rower, hulajnoga, deskorolka i drobne upominki. Od godz. 12.00 na Lewitynie Straż Miejska będzie znakowała rowery, zaplanowano spotkanie z kolarzami Bogumiłą Matusiak i Krzysztofem Jarzębskim oraz wystawę osiągnięć kolarzy z PTC. W godz. 10.00 – 13.00 pomiędzy punktami kontrolnymi dostępny będzie mobilny serwis rowerowy.

Zabawa skierowana jest do wszystkich mieszkańców, zarówno starszych, jak i najmłodszych.

Regulamin Rowerowej Gry Miejskiej (PDF, 60KB)

Załącznik nr 1 do regulaminu imprezy - zgoda rodziców, opiekunów prawnych (PDF, 100 KB)

Zaproszenie Prezydenta Miasta Pabianic

Autor: Katarzyna Domaradzka