Happening "Walnij w Gruchę lub w Poduchę"

Organizator Grupa Wolontarystyczna „AGRAFKA”

Kategoria Rozrywkowe

Data

Grupa Wolontarystyczna "AGRAFKA" zaprasza do udziału w Happeningu "Walnij w Gruchę lub w Poduchę", czyli w wielkiej pabianickiej bitwie na poduszki!

Jednak happening to nie tylko dobra zabawa. Podczas akcji organizatorzy zwrócą uwagę na problem agresji i pokażą alternatywne sposoby rozładowania negatywnych emocji oraz na fakt, że negatywnych emocji nie trzeba rozładować „na człowieku”, że są alternatywy, które nie ranią i nie krzywdzą.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 13 listopada 2018 r. (wtorek) na Stary Rynek w Pabianicach o godz. 11:11. Obowiązkowo z poduchą (rozmiar 40x40)!

Działanie realizowane w ramach #ProjektxD

Więcej informacji na stronie: http://wolontariatagrafka.pl/2018/10/30/walnij-w-gruche-lub-w-poduche-zapraszamy-na-happening/

plakat informacyjny