Gala Operetkowa „Wielka sława to żart”

Organizator Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach

Kategoria Rozrywkowe

Data

W trakcie gali operetkowej "Wielka sława to żart" zaśpiewają dla Państwa wybitni artyści sceny operetkowej.
Ich wspaniałe głosy przeniosą nas w świat koncertów wiedeńskich, operetki oraz musicali. W prezentowanej gali usłyszymy najsłynniejsze arie i duety miłosne min. kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, z Wesołej wdówki - J.Straussa, kuplety Adeli z operetki Zemsta Nietoperza - J.Straussa, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza - Imre Kálmána, Czardasz Sylvi z operetki Hrabina Marica - Imre Kálmána, Duet Barcelona z operetki Clivia - Nico Dostal, Mieć kochanek choćby 100 z operetki Paganini - F.Lehara oraz wiele innych hitów. Usłyszycie Państwo ponadto takie utwory jak: I will always love you, miłosne Besame mucho, a także taneczne Abballati.

Wystąpią cenieni Artyści: Dariusz Pietrzykowski - tenor, Anna Spychalska - mezzosopran, Romuald Spychalski - tenor, Anna Cymmerman - sopran, Marcin Janiszewski - fortepian, Koncert poprowadzi fantastyczny: Maciej Gogołkiewicz.
Jak mawiał Bogusław Kaczyński: "Ten repertuar oraz jego wykonanie jest gwarancją satysfakcji widzów."

Przeżyją Państwo wieczór pełen magii, wzruszeń i radości.
Po koncercie spotkanie z Artystami, rozmowy, wspólne zdjęcia, podpisywanie płyt !!!
Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia z wieczornej gali, które pozostaną we wspomnieniach na długo.

Zapraszamy fanów dobrej muzyki.

2020-02-14, godz. 18:00
Miejski Ośrodek Kultury
ul. Kościuszki 14

Bilety w cenie 65 PLN  Pa-Co-Tour przy ul. Kościuszki 5, kupbilecik.pl, biletyna.pl