Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Dyżur Miejskiej Rady Seniorów

Organizator Miejska Rada Seniorów w Pabianicach

Kategoria Edukacyjne

Data

Zapraszamy wszystkich mieszkańców 60+, chcących podzielić się z Miejską Radą Seniorów swoimi pomysłami na poprawę funkcjonowania Miasta, uwagami bądź spostrzeżeniami na rozmowę z członkami Rady podczas dyżuru, który odbędzie się w godz. 15:00-16:00 w Centrum Seniora, ul. Konopnickiej 39.