Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Wykład pt. "Ryś - kocie życie"

Organizator Muzeum Miasta Pabianic

Kategoria Edukacyjne

Data

Zapraszamy na kolejne Spotkanie Przyrodnicze do Muzeum Miasta Pabianic, 30.10.2019 r. o godzinie 17.00, we dworze. Prelegentem będzie Michał Figura ze Stowarzyszenia dla Natury WILK, specjalista od dużych ssaków drapieżnych, który wygłosi wykład pt. „Ryś - kocie życie”.

plakat informacyjny

Autor: Piotr Poreda