Wernisaż fotografii - "Kobieta"

Organizator Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach

Kategoria Kulturalne

Data

Wystawa „Kobieta” to kontynuacja projektu realizowanego od wielu lat, istniejącego też pod nazwą „ONA”. Grupa ODK czyli „Odczepione Dzieci Kolorytu” wystawia swoje prace na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Grupa ODK działa od 2010 roku pod kierunkiem instruktora Krzysztofa Dumki. Jej działalność nie ogranicza się tylko do Galerii GGG Osiedlowego Domu Kultury lecz wystawia się w innych instytucjach np. w Muzeum Miasta Pabianic. W Miejskim Ośrodku Kultury 9 marca o 18:00 zobaczymy rożne oblicza kobiecości. Różne punkty widzenia, rożną wrażliwość autorów zdjęć.

plakat informacyjny

Autor: Milena Nowińska