Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Gala 70-lecia istnienia PKSW

Organizator Pabianicki Klub Sportów Wodnych www.zeglarzezpabianic.pl

Kategoria Kulturalne

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach

Współorganizacja: Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach pod patronatem Prezydenta Miasta Pabianic

Uwagi, informacje dodatkowe (zasięg imprezy): Uroczyste podsumowanie 70 lat działalności klubu połączone z koncertem szantowym Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego w Miejski Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki 14 w Pabianicach; zasięg Pabianice.