Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Bezpłatne warsztaty rodzinne „Pozdrowienia z Afryki”

Organizator Muzeum Miasta Pabianic

Kategoria Kulturalne

Data

Program: oprowadzanie po wystawie „Afryka na kartach pocztowych XIX i XX w. ze zbiorów Muzeum Miasta Pabianic”, krzyżówka, warsztaty plastyczne. (Stary Rynek 1, dwór)
Zapisy: Justyna Ruszkiewicz (edukacja@muzeum.pabianice.pl), tel. 42 215 39 82 w. 30.
Termin: 29.05.2021 r. (sobota), 5.06. 2021(sobota), 6.06.2021 (niedziela).
Godzina: 13.00 i 15.00

Zajęcia prowadzone w reżimie sanitarnym. Liczba miejsc ograniczona.

kartka pocztowa z kolorowymi znaczkami, stemplami pocztowymi i niebieskimtekstem

Autor: Justyna Ruszkiewicz