Spektakl muzyczny "Dance with Love"

Organizator Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach

Kategoria Kulturalne

07.10.2021 godz. 18:00

Premiera wyjątkowego, autorskiego spektaklu muzycznego "Dance with Love" pod patronatem Prezydenta Miasta Pabianic Grzegorza Mackiewicza

niebieski napis Dance with love na tle czerwonych konturów tańczącej pary ludzi

Projekt  zrealizowany w Miejskim  Ośrodku Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach. Biorą w nim udział aktorzy, wokaliści, tancerze ze środowisk artystycznych Pabianic i Łodzi.
W spektaklu wykorzystano różne style taneczne ważne dla przekazu międzypokoleniowego. Lekki i melodyjny musical opowiada o miłości i pasji do tańca. Uzupełniony o barwną scenografię i kostiumy zaprasza do wspólnej zabawy zgromadzoną publiczność.
Więcej informacji na stronie FB Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach.

Autor: Robert Gabrjanczyk