Koncert z cyklu "Muzyka w zacnym dworze"

Organizator Muzeum Miasta Pabianic

Kategoria Kulturalne

plakat informacyjny treść poniżej

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Pabianicach i Muzeum Miasta Pabianic w ramach cyklu „Muzyka w zacnym dworze" mają zaszczyt zaprosić na koncert dyplomantów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Pabianicach

Wykonawcy:

Część I, godzina 17.00

Antoni Berner, Krzysztof Cyrulski, Małgorzata Cyrulska, Maja Jaworska, Natalia Kędzierska, Amelia Kowalczyk, Eliza Mlostoń, Maja Piter

Część II, godzina 18.00

Norbert Dąbrowski, Maja Gajda, Zofia Łachacz, Łukasz Łubisz, Małgorzata Minias, Michał Piotrowski, Franciszek Poterała, Szymon Rzepkowski, Maria Zdon

21 czerwca 2022 r. (wtorek) część I: godz. 17.00, część II: godz. 18.00
Koncert odbędzie się w renesansowym dworze obronnym Pabianice, Stary Rynek 1