Koncert z cyklu "Muzyka w zacnym dworze"

Organizator Muzeum Miasta Pabianic

Kategoria Kulturalne

plakat informacyjny treść poniżej

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Pabianicach i Muzeum Miasta Pabianic w ramach cyklu „Muzyka w zacnym dworze" mają zaszczyt zaprosić na koncert dyplomantów Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Pabianicach

Wykonawcy:

Julian Antczak (kontrabas), Filip Shah Bukhari (kontrabas), Piotr Florczuk (skrzypce), Piotr Koczorowski (akordeon), Katarzyna Nowak (skrzypce), Matylda Połomska (trąbka), Jakub Wąsik (skrzypce), Zuzanna Zając (klarnet)

Prowadzenie koncertu Magdalena Minias i Bartosz Bednarek (klasa organów)

22 czerwca 2022 r. (środa), godz. 18.00
Koncert odbędzie się w renesansowym dworze obronnym Pabianice, Stary Rynek 1