Koncert pt. „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności”

Organizator Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Syjon

Kategoria Kulturalne

Data

Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Syjon zaprasza na koncert pt. "Święty Jan Paweł II - Papież Wolności".

plakat informacyjny treść poniżej

9 października 2022 r. godz. 18:00

Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach, ul. Tadeusza Kościuszki 14

Wstęp wolny! Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie MOK od pn. do czw. w godz. 10-18 i na godzinę przed koncertem.

Wystąpi Zespół Muzyczny SYJON wraz z Henrykiem Czichem (UNIVERSE).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Kultura -Interwencje. Edycja 2022".

Autor: Katarzyna Golińska