Noc Muzeów

plakat informacyjny treść poniżej

Muzeum Miasta Pabianic

20 maja 2023 r.

„W kolejce po wspomnienia”.

W programie:

Wystawa „Dyskretny urok meblościanki. Pabianice w okresie PRL-u”
18.00-21.00 -  zabawa retro (inscenizacje, bar mleczny, saturator, wata cukrowa)
18.00-24.00 - projekcje (bajki dla dzieci, kroniki filmowe)
18.00-24.00 - wystawy stałe i czasowe
18.30-22.30 - fotobudka
21.00-22.00 - dancing
22.00 - Kino TOMI - plenerowy seans - niespodzianka

Zapraszamy!
Mile widziane stroje z epoki

plakat informacyjny treść poniżej

Muzeum w Pabianicach

uprzejmie zawiadamia, że od dnia 20 V 2023 czynna jest wystawa p.t. Dyskretny urok meblościanki. Pabianice w okresie PRL-u.

Zwiedzać ją można we wtorki i czwartki od godziny I0-15-tej, w środy od godziny 10-15-tej, w piątek od godziny 10-18-tej (wstęp bezpłatny), w sobotę od godziny 12-17-tej, w pierwszą niedzielę miesiąca od godziny 12-17-tej. W poniedziałki Muzeum nieczynne.

Stary Rynek 2, parter

Kustosz Muzeum