Rolniku z województwa łódzkiego! Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!

Od 1 września do 30 listopada br. trwa Powszechny Spis Rolny 2020.

plakat informacyjny z wizerunkiem prezentu na zielonym tle

Spośród użytkowników gospodarstw rolnych z województwa łódzkiego, które zgłoszą się do akcji prowadzonej przez Urząd Statystyczny w Łodzi, 50 pierwszych gospodarstw otrzyma prezent – niespodziankę. Na upominek składać się będą losowo wybrane gadżety spisowe (parasole, koce piknikowe, ładowarki indukcyjne, zestawy piśmiennicze, notesy, smycze, kubki termiczne, torby, powerbanki, pendrive’y i wiele innych).

Nie czekaj aż zadzwoni rachmistrz!
Spisz się przez Internet!

Pełen opis akcji można znaleźć pod linkiem: https://lodz.stat.gov.pl/rolneupominki/