Zadanie „Poprawa infrastruktury rekreacyjno-sportowo-technicznej na terenie miasta Pabianic - Przebudowa amfiteatru i nawierzchni na Górce Aktywności w Parku Wolności”

Dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

zadanie pn.

Kwota dofinansowania: 2 746 149,73 zł

Całkowita wartość zadania: 2 746 149,73 zł w tym:

• Przebudowana amfiteatru: 2 457 195,84 zł
  • Przebudowa nawierzchni na Górce Aktywności: 288 953,89 zł

Cel zadania: Poprawa infrastruktury rekreacyjno-sportowo-technicznej na terenie miasta Pabianic

Krótki opis projektu:

Realizacja zadania obejmuje:

Przebudowę budowli użyteczności publicznej – amfiteatru o łącznej powierzchni zabudowy 1902,8 m2, w tym:

1. budowę widowni oraz przebudowę sceny;
  2. wykonanie placu utwardzonego z kostki brukowej;
  3. wykonanie trawników;
  4. poszerzenie drogi dojazdowej do sceny;
  5. przebudowę instalacji energetycznej ze zmianą lokalizacji lamp oświetleniowych;
  6. lokalizację skrzynki elektroenergetycznej;
  7. zakup i montaż plastikowych siedzisk na widowni;
  8. montaż  elementów małej architektury (balustrady, kosze na odpady).

Przebudowę nawierzchni na Górce Aktywności, w tym:

1. wykonanie nawierzchni bezpiecznej bezspoinowej dookoła zjeżdżalni i ścianki   wspinaczkowej;
  2. wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt pod tyrolką;
  3. wymiana istniejącej uszkodzonej nawierzchni z płyt na nową;
  4. wykonanie brakującego odcinka nawierzchni z płyt (między siłownią a trampolinami);
  5. wykonanie brakującego odcinka ciągu komunikacyjnego z kostki brukowej;
  6. wykonanie schodów wejściowych na górkę od strony zjeżdżalni.

Plakat informacyjny - treść powżej

Autor: Agata Turza