Decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia

Obwieszczenie o wydanej przez Prezydenta Miasta Pabianic decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami bocznymi do posesji zakończonymi korkiem na granicy działki drogowej i działki prywatnej w osiedlu Dąbrowa w Pabianicach (okolice ulic: Letnia, Witosa, Przyjazna, Zdrojowa, Radosna, Widzewska, Kręta, Lazurowa, Szczęśliwa, Miętowa) i w Ksawerowie (okolice ulic Letnia), powiat pabianicki

Obwieszczenie o wydanym przez Prezydenta Miasta Pabianic postanowieniu dotyczącym wyrażenia stanowiska, że realizacja przedsięwzięcia polegającego na budowie hali magazynowej wraz z infrastrukturą zlokalizowanego w Pabianicach przy ul. Lutomierskiej 50 na działkach o numerach ewid. 27/20, 27/21, 27/22, 27/23, 27/24, 27/25 obręb P-3 - dla którego wydana została decyzja Prezydenta Miasta Pabianic znak: IMOS.II.6220.3.2011 z dnia 25.07.2011 r. - przebiega etapowo...