Oferta Inwestycyjna - Teren przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 34 - 36 w Pabianicach

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Lokalizacja - Pabianice ul. Piłsudskiego 36, u zbiegu dwóch ulic: marsz. Józefa Piłsudskiego i Karniszewickiej, w odległości 800m od głównego skrzyżowania wyznaczającego centrum miasta.

Obiekt o wysokim standardzie. Hala magazynowa z częścią biurową i socjalno-administracyjną, razem 715m2 , oddana do użytku w 2007 r. Magazyn o wysokości 6 m zajmuje 400 m2. Możliwość dalszej rozbudowy obiektu o kolejne 600 m2 magazynu (6m wysokości), z częścią handlową o powierzchni 140 m2. Posiadamy aktualne pozwolenie, dziennik budowy oraz wylane stopy fundamentowe i gotową kotłownię przygotowaną do ogrzania 1500 m2 obiektu. Stalowa konstrukcja hali, obudowana murem trójwarstwowym, aluminiowa stolarka okienna i drzwiowa firmy Schuco. W dachu magazynu znajdują się 2 rzędy 29 metrowych pasm świetlnych z 13 klapami przeciwpożarowymi, a w części biurowej dachu 5 szt. pojedynczych świetlików niemieckiej firmy Eternit. Posadzka magazynu przemysłowa, typu ciężkiego. Obiekt posiada serwerownię, a wszystkie pomieszczenia pełny interfejs elektroniczny. Monitoring telewizyjny obejmuje swym zasięgiem budynek wewnątrz oraz cały teren zewnętrzny. Teren nieruchomości o powierzchni 8431 m2 jest utwardzony w 70% kostką brukową typu ciężkiego. Ogrodzony jest metalowymi przęsłami panelowymi o wysokości 2m. Posiada 2 bramy wjazdowe: automatyczną o szerokości 9m oraz dwuskrzydłową o szerokości 6m. Obie pozwalają na wygodny i bezkolizyjny przejazd największych samochodów ciężarowych. Cały teren jest oświetlony.

KARTA TERENU INWESTYCYJNEGO
Nr działki 204/15, 204/16, 204/17, 204/21
Położenie (adres) ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 34-36
95 200 Pabianice