Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Ulgi oferowane przez miasto Pabianice

bilety

Posiadaczowi Karty Pabianiczanina przysługują następujące ulgi:

ludek na autobusie

Wymagane dokumenty:

W przypadku korzystania ze zniżki 50% na przejazdy komunikacją miejską MZK podczas kontroli biletów należy okazać się ważną Kartą Pabianiczanina oraz dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

W przypadku korzystania ze zniżki 75% na przejazdy komunikacją miejską MZK podczas kontroli biletów należy okazać się ważną Kartą Pabianiczanina, dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość oraz dokumentem uprawniającym do 50% ulgi tj. legitymacja szkolna, legitymacja studencka, legitymacja emeryta lub rencisty, dokument potwierdzający wiek dziecka, decyzja o przyznaniu świadczenia lub zasiłku przedemerytalnego.

W przypadku korzystania z darmowych przejazdów komunikacją miejską MZK, podczas kontroli biletów należy okazać się dowodem rejestracyjnym samochodu osobowego, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest podróżujący autobusem, ważną Kartą Pabianiczanina i dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

Cennik biletów MZK Pabianice z Kartą Pabianiczanina

Ulgi w MZK Pabianice z Kartą Pabianiczanina i dokumenty wymagane przy kontroli