Karta Pabianiczanina więcej

Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Ulgi oferowane przez miasto Pabianice

Szanowni Państwo,

Informujemy, że warunkiem koniecznym do otrzymania Karty Pabianiczanina jest złożenie odpowiedniego wniosku i okazanie się rozliczonym PIT-em za rok poprzedzający składanie dokumentów.

Tak więc otrzymanie karty w 2018 roku będzie możliwe dopiero po rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym za rok 2017.

bilety

Posiadaczowi Karty Pabianiczanina przysługują następujące ulgi:

ludek na autobusie

Aby skorzystać z ulg należy okazać się Kartą Pabianiczanina wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

W przypadku korzystania ze zniżki 75% na przejazdy komunikacją autobusową, konieczne jest też posiadanie dokumentu uprawniającego do 50% ulgi tj. legitymacja szkolna, legitymacja studencka, legitymacja emeryta lub rencisty, dokument potwierdzający wiek dziecka, decyzja o przyznaniu świadczenia lub zasiłku przedemerytalnego.

Szczegółowe informacje o ulgach i cenach biletów.