Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Projekt pn. : „Turystyczne zagospodarowanie terenów rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach”

Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polsk, promuje łódzkie, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Gmina Miejska Pabianice jest beneficjentem projektu pn. : „Turystyczne zagospodarowanie terenów rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach”, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, który ma w efekcie poprzez kompleksowe zagospodarowanie terenów rekreacyjnych „Lewityn” umożliwić wykorzystanie tego miejsca do pełnienia funkcji  turystycznych.

Projekt realizowany będzie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pabianicach.

Całkowita wartość projektu wynosi: 4 218 000,02 zł. Wysokość dofinansowania ze środków Unii Europejskiej: 2 554 804,89 zł

tablica informacyjna

Autor: Justyna Błażejewicz - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pabianicach