Posiłek w szkole i w domu - edycja 2021

flaga Polski - dwa poziome, równoległe pasy tej samej szerokości, górny biały, a dolny czerwony; godło - wizerunek orła białego ze złotą koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, z dziobem i szponami złotymi, umieszczony w czerwonym polu tarczy

Miasto Pabianice pozyskało środki finansowe w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” w roku 2021.

Wśród placówek zakwalifikowanych do objęcia wsparciem finansowym, na podstawie listy opublikowanej przez Kuratorium Oświaty w Łodzi, znalazła się Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach:

Nazwa placówkiKwota wnioskowana z Programu
[w zł]
Finansowy wkład własny
[w zł]
Koszt całkowity
[w zł]

Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach

30326,00

7624,00

37950,00

Moduł 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” ma na celu wzmocnienie opiekuńczej funkcji szkoły podstawowej poprzez tworzenie warunków umożliwiających spożywanie przez uczniów posiłku w trakcie pobytu w szkole.

Wymienione wyżej wsparcie finansowe zostanie wykorzystane przez szkołę na realizację zadania obejmującego doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówki szkolnej (własnej kuchni i jadalni). Zakończenie realizacji zadania to 31.12.2021 r.

Autor: Łukasz Stencel