Zadbaj o swoje zdrowie! Weź udział w wykładach

Prezydent Miasta Pabianic zaprasza pełnoletnich pabianiczan do udziału w wykładach specjalistycznych organizowanych w ramach zadania „Zdrowe Łódzkie na plus” finansowanego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego. Partnerem działania jest Pabianickie Centrum Medyczne.

plakat informacyjny treść poniżej

Pierwsze spotkanie, poświęcone profilaktyce zdrowia psychicznego, skierowane będzie do mężczyzn i odbędzie się 10 października 2024 r. Na kolejne, 18 października, zapraszamy kobiety, a dotyczyć ono będzie wirusa brodawczaka ludzkiego. Wykłady będą odbywały się w dużej sali konferencyjnej PCM na poziomie -1 od godz. 17.00.
Dla wszystkich, którzy oprócz wiedzy, potrzebują także porady medycznej, po każdym z wykładów będzie możliwość wzięcia udziału w losowaniu bezpłatnych konsultacji indywidualnych.
Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce "Zdrowe Łódzkie na plus".

Autor: Iga Gajzler