Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

„Czyste powietrze”

Mieszkańców zainteresowanych dofinansowaniem w ramach programu „Czyste Powietrze” zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 31 maja o godz. 16:00 w Urzędzie Miejskim (ul. Zamkowa 16), sala nr 4 na parterze

„Czyste powietrze”

Mieszkańców zainteresowanych dofinansowaniem w ramach programu „Czyste powietrze” zapraszamy na spotkanie informacyjne