Poświąteczna objazdowa zbiórka choinek 2024 (PDF, 200 KB)

Wydział Ochrony Środowiska informuje, iż w dniach  17 stycznia  (zgłoszenia przyjmowane są do dnia 16.01 do godz. 12) oraz  7 lutego  (zgłoszenia przyjmowane są do dnia 06.02 do godz. 12) odbędzie się objazdowa zbiórka choinek 2024. Odbiór choinek obędzie się po telefonicznym zgłoszeniu do Wydziału Ochrony Środowiska, tel. 422254628, 422254629

Życzenia świąteczne

Życzymy, by atmosfera Świąt wyzwoliła w nas to, co najpiękniejsze i dodała energii do podejmowania wyzwań Nowego 2024 Roku

Otwarte Plenarne Spotkanie Seniorów

Miejska Rada Seniorów w Pabianicach zaprasza na Otwarte Plenarne Spotkanie Seniorów w dniu 5 grudnia br. o godz. 10:00. Wstęp wolny.

Warsztaty tworzenia stroików świątecznych

Z okazji zbliżających się świąt zapraszamy małych i dużych :) na warsztaty tworzenia stroików  bożonarodzeniowych w dniu 2 grudnia 2023 r. (sobota) o godz. 12.30 i 14.30