Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Przewlekła choroba nerek

Zapraszamy do udziału w Programie pt. „Realizacja działań profilaktycznych w kierunku wczesnego wykrywania przewlekłej choroby nerek przez Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.”

Rehabilitacja kardiologiczna

Zapraszamy do udziału w Programie pt. „Rehabilitacja kardiologiczna jako środek powrotu do życia społecznego i zawodowego”

Kto ma zagrać na Dniach Pabianic?

Prezydent Grzegorz Mackiewicz zaprasza mieszkańców, żeby w głosowaniu wybrali muzyczną gwiazdę wieczoru, która wystąpi w czerwcu podczas 41. Dni Pabianic

Sprostowanie

Informujemy, iż w materiałach promocyjnych dotyczących październikowej akcji sterylizacji/kastracji psów/kotów widnieje błędny numer telefonu do Gabinetu Weterynaryjnego - Twój przyjaciel, ul. Poniatowskiego 3, 95-200 Pabianice