Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Spiszmy się na medal!

Każdy z nas może zasłużyć na medal, jeśli weźmie udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Włączmy się aktywnie w promowanie udziału w spisie, aby mieć realny wpływ na rozwój naszych miast!

Mobilny punkt spisowy

"Tkalnia Pabianice" ul. Grobelna 8 Pabianice 14.09.2021 r. godz.: 9:00-14:00

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

Od 1 lipca 2021 r. właściciele lub zarządcy budynków, w których znajdują się źródła ciepła i spalania spalin mają obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków