Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Jak pomalować autobusy hybrydowe?

Prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz zaprasza do udziału w głosowaniu na schemat malowania 18 nowych ekologicznych autobusów hybrydowych

Zapisy do przedszkoli

16 lutego kończy się okres, w którym rodzice dzieci uczęszczających do przedszkoli składają deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem