Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Szczepienie przeciwko COVID - 19 w Centrum Seniora

Urząd Miejski w Pabianicach zaprasza dorosłych mieszkańców miasta na szczepienie jednodawkową szczepionką J&J 19 października 2021 r. do Centrum Seniora przy ul. M. Konopnickiej 39 w godzinach: 10.00-15.00. Wystarczy dowód osobisty.

Noc spisowa

Późno chodzisz spać? Jeszcze się nie spisałeś? Mamy coś dla Ciebie!