Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej w Pabianicach oraz Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie serdecznie zapraszają na obchody „Tygodnia Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem” w dniach 18-22.02.2019 r.

Ferie w mieście

Kontakt ws. oferty: Referat Sportu i Programów Oświatowych, Łukasz Stencel, tel. 42 225 46 20

V Błękitna Kolęda

Kościół Ewangelicki św. Piotra i św. Pawła w Pabianicach