Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w przepisach VAT

Punkt Obsługi Przedsiębiorcy działający w Urzędzie Miejskim zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa w terenu miasta na bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w przepisach VAT (m.in. mechanizm podzielonej płatności i tzw. "biała lista podatników")

Dzień Edukacji Narodowej

Miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się (14 października) w Szkole Podstawowej nr 2

Głosowanie rozpoczęte

Oddaj swój głos w ramach budżetu obywatelskiego do 14 października 2019 r.

Nowe centrum miasta - umowa podpisana

Inwestycja ma wartość 173,7 mln zł, z czego 99,7 mln zł to dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa