Bon energetyczny

Od 1 sierpnia do 30 września Miejskie Centrum Pomocy Społecznej przyjmuje wnioski o  wypłatę bonu energetycznego.

Wakacje w Mieście 2024

Prezydent Miasta Pabianic Grzegorz Mackiewicz zaprasza na wakacje w mieście 2024.

Bon energetyczny

Gry i zabawy podwórkowe

Wydział Profilaktyki i Wspierania Rodziny Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Pabianicach serdecznie zapraszają na „Baw się razem z nami” – działania skierowane do dzieci i ich rodziców, opiekunów

Letnie Kino Profilaktyczne