Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Wyniki V edycji BO

Do realizacji zakwalifikowało się 6 projektów. Sprawdź, czy wśród zwycięzców znaleźli się również Twoi faworyci.

Wykład pt. "Ryś - kocie życie"

Zapraszamy na kolejne Spotkanie Przyrodnicze do Muzeum Miasta Pabianic, 30.10.2019 r. o godzinie 17.00, we dworze

Bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w przepisach VAT

Punkt Obsługi Przedsiębiorcy działający w Urzędzie Miejskim zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa w terenu miasta na bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w przepisach VAT (m.in. mechanizm podzielonej płatności i tzw. "biała lista podatników")